Sigarayı nasıl bırakırım, Sigarayla savaşanlar - sigara bırakma

Sigarayı nasıl bırakırım

Türkiye’nin ilk sigara bıraktırma ünitesini 1997 yılında kurmuş olan Sigarayla Savaşanlar, aradan geçen uzun yıllar içinde Dr.Zafer Sadi ÖZOK’ un önderliğinde 10.000’den fazla insanın sigarayı bırakmasına yardımcı olmuştur.

 

Sigara bıraktırma ünitemize başvuran hastalarımızın fiziksel bağımlılığından kurtulmasına infrared ışık uygulamasıyla, psikolojik bağımlılığından kurtulmasına ise doktorumuzun telkin, destek ve tavsiyeleri ile yardımcı olunmaktadır.

 

Sigarayı bırakma kararını vermiş olan hastalarımız kendilerine önceden verilmiş olan randevu gününden itibaren iki gün, toplam 2,5 saat ünitemizde tedaviye alınır.

 

İlk seans uygulamamızdan itibaren hastamız sigarayı bırakmakta ve sigarasız bir hayata ilk adımını atmaktadır.

 

Ünitemizde sigarayı bırakan herkes 2 yıla varan süreyle garantimiz altındadır. Hastalarımız, bu süre içinde hiç bir ek ücret ödemeden hizmetlerimizden yararlanabilir. Destek seanslarımıza gelerek sigarasız hayata daha kolay alışabilir.Yorum Yapabilirsiniz
Ad Soyad (zorunlu)
E-mail adresi
Yorum (zorunlu)
'' Sigarayı nasıl bırakırım '' için toplam 0 yorum yapılmış.
Bu sayfa 8600 defa görüntülenmiştir. 2019-07-16Adres: Büyükdere Cad. No:58 D:13 Osman Apt. Mecidiyeköy / İSTANBUL | Telefon: 0212 212 50 60 | E-Posta: bilgi@sigaraylasavasanlar.com.tr